Weddinglounge Très Chic een groot succes!


Gisteren toonde Très Chic, de grootste bruidsmodespeciaalzaak van Twente, samen met een groot aantal partners alle mogelijkheden voor een fantastische trouwdag in geheel eigen stijl ongeacht het budget. In een prachtige setting konden bezoeksters hun gedroomde trouwjurk door een ontwerpster laten uitschetsen. Zich verdiepen in imago styling of ontdekken wat qua haar/visagie, nagelstyling en sieraden het beste bij hen past. Aanstaande bruiden konden hun wensen voorleggen aan onze bruidslingerie consulente.
Tevens waren er schitterende bruidsboeketten en schattige kinderkleding te zien zijn. En voor een blijvende herinnering aan de fantastische trouwdag was er een fotograaf aanwezig die garant staat voor adembenemende fotoreportages.
Er  was een fantastische show te zien. De aanstaande bruiden konden zelf aangeven welke jurken ze in de show terug wilden zien. Voor vanavond (maandag) staat de tweede van de reeks van zes weddinglounges gepland. Voor verdere informatie zie onze website. www.treschic-bruidsmode.nl Waarvoor u van harte wordt uitgenodigd.

Deelnemende bedrijven op 13 en 14 oktober zijn Laif Line cosmetics, Imago Styling, Rupert haarmode, De Witte Prinses kinderkleding, Niek Erents fotografie, De meest bijzondere dag, Floral Queen, Otherwize weddings en events, De Bruidsbloem, Beautystudio Iris, The Travel Club en Taart van Jet.

Eerstvolgende Weddinglounge;maandagavond 14 oktober van 19:00 tot 22:00 uur. 

Wedding Lounge Hengevelde 

Weddinglounge - Een uniek evenement voor eenieder met trouwplannen.