Egon Floors en Anne Bosman verlengen bij WHC

WHC heeft goed nieuws te melden: de contracten van de trainers van zowel WHC 1 als WHC 2 zijn met minimaal een jaar verlengd. Egon Floors en Anne Bosman blijven zich inzetten voor de ontwikkeling en prestaties van de vereniging, wat bijdraagt aan de continuïteit en groei van WHC.

Voor Egon Floors wordt dit inmiddels zijn vierde seizoen bij WHC, na eerder al een succesvolle periode van drie jaar bij de club. Onder zijn leiding staat WHC 1 momenteel op een zeer verdiende eerste plaats in de hoofdklasse. Het team draait uitstekend, en dat is terug te zien in de resultaten.

Egon’s bijdrage gaat verder dan de prestaties op het veld. Hij speelt een belangrijke rol in de individuele ontwikkeling van speelsters en kijkt vooruit naar de toekomst van de club. Hij denkt mee over hoe het niveau de komende jaren behouden en verbeterd kan worden, met een sterke focus op de doorstroom van eigen jeugd. Daarnaast begeleidt hij trainers binnen de vereniging die een cursus volgen, waarmee hij ook bijdraagt aan het opleiden van toekomstige generatie trainers.

“Egon is een verenigingsmens pur sang,” stelt het bestuur. “Zijn visie en beleid sluiten naadloos aan bij onze ambities. Zowel wij als het team zijn erg blij met zijn betrokkenheid en inzet.”

Anne Bosman: een veelzijdige en gedreven coach

Ook Anne Bosman, trainster en coach van WHC 2, blijft aan de club verbonden. Anne heeft een rijke ervaring als speelster, onder andere bij Avanti en Bentelo 1, en zet nu haar energie volledig in op het trainerschap en coaching. De speelsters van WHC 2 spreken lovend over haar trainingen en coachingstijl.

Anne toont haar veelzijdigheid door niet alleen het tweede team te begeleiden, maar ook wekelijks de A-jeugd en dames 3/4 te trainen. Haar betrokkenheid en bereidheid om op verschillende manieren bij te dragen, worden zeer gewaardeerd door de vereniging.

“Anne is een gedreven persoon die altijd met ons meedenkt en bereid is om een steentje bij te dragen, waar nodig,” aldus de technische commissie.

Blijvende ontwikkeling en ambitie

Zowel het bestuur als de technische commissie en de selectie zijn erg tevreden met deze verlengingen. “Met Egon en Anne bouwen we aan een toekomst waarin we niet alleen ons huidige niveau behouden, maar ook verder kunnen groeien met onze eigen jeugd. Deze verlengingen onderstrepen onze ambitie en zorgen voor stabiliteit binnen de vereniging.”

Met deze stap kijkt WHC vol vertrouwen naar de toekomst, waarbij zowel prestatieve als persoonlijke ontwikkeling centraal blijven staan.